picture

 

waffle art

Waffle Art

picture

Bizler,  Waffle Art markası ile 2001 de,Türkiye'de ilk kez 55 ürün çeşidimizle Bursa / Çekirge'de hizmet vermeye başladık.Meyve, çikolata, dondurma, sütten oluşan farklı ve sağlıklı bir menü oluşturduk. Menümüzü detoks vitamin bar,  milkshake, kahve, çay ve fondü ile 2008 yılı sonunda zenginleştirdik.

Mevcut işletme sayımızla dünyada sektörümüz de lider konumdayız.
Franchise ile büyüyen firmamız, yatırımcılarımıza sunum dosyamızdan da göreceğiniz üzere stant, orta alan oturmalı stant, dükkân, bistro ve ekspres olmak üzere yere göre çeşitli imkânlar sunmaktadır.
Yüksek kazançlı ve sistemi ile ailemiz her geçen gün büyümektedir.

2009 yılı başı itibariyle 10 olan şube sayımız 2010 yılı sonunda 17 ye, 2011 yılında ise 33 işletmeye ulaştı. 2012 yılı sonu itibariyle ise şube sayımız 39 dur.  2013 ‘de şube sayımızı 55’e ulaştırmayı hedefliyoruz.

Torium A.V.M./İstanbul, Olimpa A.V.M./İstanbul, Magnezia A.V.M./Manisa, Korupark A.V.M./Bursa, Zafer Plaza/ Bursa, Ofiyum A.V.M./ Afyon, İyaşpark /İsparta Netsel Marina/Marmaris, Gordion A.V.M/Ankara,  Arastapark/Kocaeli yer aldığımız bazı alış veriş merkezleridir.

Kasım 2010 tarihinde Azerbaycan/Bakü'de ParkBulvar A.V.M. açıldı.

Yine Azerbaycan'da ChocoDöner olarak ilk işletmemizin Mart 2012 tarihinde açılışını yaptık.3 ayrı ülkeyle 2012-2013 yılı için distribütörlük görüşmelerimiz devam etmektedir.2013 yılı hedefimiz, en az 4 ülkede işletmelerimizi faaliyete geçirmektir.

Waffle Art olarak 6 ülkede marka tescilimiz onaylanmıştır. 9 ülkede ise süre beklenmektedir.

Ürünlerimizin tümü müşterilerimizin görebileceği şekilde hazırlanmaktadır ve taze meyve, sebzelerden oluşmaktadır. Merkez imalathanemizde 2 gıda mühendisi gözetiminde likit ve toz waffle ürünleri hazırlanmaktadır.
Toz waffle üretiminde Türkiye'de tek olan firmamız, dünyada ilk 5 firma arasında yerini almıştır. Ürün oda sıcaklığın da 1 yıl kullanılabilmektedir. Ayrıca ISO 22000 ve ISO 2005 gıda güvenliği ve yönetimi sertifikalarımız da bulunmaktadır.

Firmamız UFRAD üyesidir.

Mevcut ve yapım aşamasında olan projelerinizde firmamızı değerlendirmeniz dileğiyle,

 

picture