picture

 

waffle art

Waffle Art

picture

Bizler,  Waffle Art markası ile 2000 yılın da,Türkiye'de ilk kez 55 ürün çeşidimizle Bursa / Çekirge'de hizmet vermeye başladık.Meyve, çikolata, dondurma, sütten oluşan farklı ve sağlıklı bir menü oluşturduk. Menümüzü detoks vitamin bar,  milkshake, kahve, çay ve fondü ile 2008 yılı sonunda zenginleştirdik.

Mevcut işletme sayımızla dünyada sektörümüz de lider konumdayız. 

Franchise ile büyüyen firmamız, yatırımcılarımıza sunum dosyamız dan da göreceğiniz üzere stant, orta alan oturmalı stant, dükkân, bistro ve ekspres olmak üzere yere göre çeşitli imkanlar sunmaktadır.

Yüksek kazançlı ve sistemi ile ailemiz her geçen gün büyümektedir.

2009 yılı başı itibariyle 10 olan şube sayımız 2010 yılı sonunda 17 ye, 2011 yılında ise 23 işletmeye ulaştı. 2014 işletme sayımızı 39'e ulaşılmıştır. 2015 yılı hedefimiz 55 dir. 

Torium A.V.M./İstanbul, Olimpa A.V.M./İstanbul, Axıs A.V.M./İstanbul, Magnezia A.V.M./Manisa, Korupark A.V.M./Bursa, Zafer Plaza/ Bursa,Carrefour/Bursa, Ofiyum A.V.M./ Afyon, İyaşpark /İsparta Netsel Marina/Marmaris, Gordion A.V.M/Ankara,  Arastapark/Kocaeli, Markantalya/Antalya, Piazza A.V.M./Şanlıurfa, 17 Burda A.V.M./Çanakkale yer aldığımız bazı alış veriş merkezleridir.

Kiosklarda 10m2 ile 60 m2 arası, dükkanlarda ise 60m2 ile 110 m2 arasında işletmelerimizi açmaktayız. 

Kasım 2010 tarihinde Azerbaycan/Bakü'de ParkBulvar A.V.M. açıldı.Yine Azerbaycan'da B’CHOCO chocolattecafe olarak ilk işletmemizi Mart 2013 tarihinde açılışını yaptık. Yine aynı tarihte Bursa Zafer Plaza A.V.M. de konsept işletmemizi açtık. Bu iki işletmemizde lojistik, menü ve konsept üzerine çalışmalarımızı tamamlayarak 2015 yılın da franchısee çalışmalarına başlayacağız 2015 yılı hedefimiz 10 işletmedir.

                 3 ayrı ülkeyle 2015 yılı için distribütörlük görüşmelerimiz devam etmektedir.2015 yılı hedefimiz, en az 4 ülkede işletmelerimizi faaliyete geçirmektir. Almanya ile 2015 yılı masterfranchısee sözleşmesi imzalanmıştır.

            Waffle Art olarak 6 ülkede marka tescilimiz onaylanmıştır. 9 ülkede ise süre beklenmektedir. 

Ürünlerimizin tümü müşterilerimizin görebileceği şekilde hazırlanmaktadır ve taze meyve, sebzelerden oluşmaktadır. Merkez imalathanemizde 2 gıda mühendisi gözetiminde likit ve toz waffle ürünleri hazırlanmaktadır.

Toz waffle üretiminde Türkiye'de tek olan firmamız, dünyada ilk 5 firma arasında yerini almıştır. Ürün oda sıcaklığın da 1 yıl kullanılabilmektedir. Ayrıca ISO 22000 ve ISO 2005 gıda güvenliği ve yönetimi sertifikalarımız da bulunmaktadır.

 

Firmamız UFRAD üyesidir.

 

Mevcut ve yapım aşamasında olan projelerinizde firmamızı değerlendirmeniz dileğiyle,

 

      SAYGILARIMLA

YÖN KURULU BAŞKANI

      İ.ÖNDER UÇAR 

picture